Çoğu parlak fikirler, önemli kararlar ya da inovatif planlar bazen kısa bazen de uzun saatler süren toplantılarda konuşuluyor, tartışılıyor ve hayata geçiyor. Yani iş hayatında toplantıların önemi çok büyük. Toplantı yapılacak yerin de en az toplantının konusu kadar önemli olduğu da bir gerçek. Ulaşım kolaylığı, mimarisi, havalandırması ve donanımı gibi konular toplantıların verimliliği açısından çok önemli. önemli.

Palladium Toplantı Salonları bütün ihtiyaçlarınızı kusursuzca karşılamak adına Anadolu yakasının en önemli ofis projesi Palladium Tower’da hayata geçirildi. Her türlü toplantı, seminer, eğitim ve etkinlik ihtiyaçlarınız için 9 adet toplantı odasına sahip. İhtiyacınıza göre kullanabileceğiniz toplantı odaları günün her saati hazır, sizi bekliyor.

Toplantı Odaları

İMKANLAR

Donanımlar
Projeksiyon
Perde
Kağıt Tahtası (Flip chart)
Yazı Panosu (White Board)
Ses Sistemi
Mikrofon
Yaka Mikrofonu
Lcd Tv (Salon 8 ve Salon 9 odaları için geçerlidir.)
Hizmetler
Kablosuz İnternet
Vestiyer
Vale
Fotokopi/Kopyalama/Tarama
Concierge Hizmetleri
Yiyecek ve İçecekler
Meşrubatlar (çay/kahve/su)
Özel Atıştırmalıklar (Atıştırmalıklara ek olarak 4 çeşit özel pastane ürünleri)
Premium Atıştırmalıklar (Özel atıştırmalıklara ek olarak,taze meyve ve kuruyemişler)
Kahvaltı
Öğle Yemeği
Catering Hizmetleri

REFERANSLAR

“Toplantı salonlarınızı hem kalabalık grup olarak hem de özel bir kaç toplantı için kullanma imkanımız oldu. Hiç bir sorunla karşılaşmadığımız gibi son derece profesyonel, ihtiyaca göre geliştirilebilen ve teknolojik açıdan çok iyi donanıma sahip toplantılar gerçekleştirebildik.
Personelin profesyonelliği ve toplantı ikramlarının kalitesi bir Toshiba çalışanı olarak bu imkanı rahatlıkla tercih etmemize neden olmuştur, böyle bir hizmetin de plazamızda olması ayrıca sevindiricidir.”

Semra Cengiz – TOSHIBA
“Düzeni, konforu ve imkanlarıyla kurumsal kimliğimize uygun organizasyonlarımız için ideal salonlardı. Taleplerimiz doğrultusunda esneklik gösterilebiliyor. Cafe Break ve sunulan ikramlıklar günlük olarak hazırlanmış ve lezzetliydiler. Host ve hostesler, teknik ekipler servis sunumlarında ve salonla ilgili her türlü organizasyonda bizi memnun ettiler.”

Bilal Aydın – CEVA Lojistik
“Toplantı odaları konforlu, ferah ve modern bir tasarıma sahip. Ayrıca sürekli temiz ve düzenli tutulması çalışırken içimizi ferah tutuyor.
İkramlar çok lezzetliydi ve personel hep güler yüzlüydü. Kapasiteye göre odaların olması ileriki toplantılarımız için büyük avantaj sağlıyor.”

Aynur Atmaca – Nidapark

İLETİŞİM

Barbaros Mahallesi,
Kardelen Sok. No:2, 34746
Ataşehir, İstanbul
0216 504 05 05
pt.toplantisalonu@metayonetim.com

Mehmet Kenarcı
Bina Müdürü / Building Manager
mehmet.kenarci@metayonetim.com
Adınızı Giriniz

Email adresinizi giriniz
Email adresinizi kontrol ediniz

Email adresinizi kontrol ediniz
Lütfen hataları kontrol ederek tekrar deneyiniz.
Server hatası!
Formunuz başarıyla gönderildi!!